Hepsiav Others Czy powinnam używać kremu do pielęgnacji twarzy po umyciu twarzy?

Czy powinnam używać kremu do pielęgnacji twarzy po umyciu twarzy?

 

Być może zastanawiasz się: Czy po umyciu twarzy powinienem używać kremu do pielęgnacji twarzy? Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy odpowiednio oczyścić twarz. Po oczyszczeniu twarzy nałóż krem do twarzy Germaine de Capuccini, albo nawilżający, albo nietłusty. Pamiętaj, aby codziennie rano nakładać niewielką ilość kremu i nie przesadzaj, ponieważ chcesz, aby całkowicie się wchłonął.

Wybierz krem worki pod oczami dobrej jakości, wyższy ochroni przed wysuszeniem i podrażnieniem skóry. Unikaj trzymania produktów do pielęgnacji skóry w łazience, ponieważ woda może roznosić zarazki i bakterie. Wiele marek oferuje obecnie kremy na dzień i na noc, które współpracują ze sobą, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Zawsze upewnij się, że krem propolis dobrze się wchłania i nie zapomnij omijać okolic oczu. Stosowanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym zapobiegnie przebarwieniom skóry, zmniejszy widoczność drobnych zmarszczek i zapobiegnie bliznom popryszczkowym.

Olejki do twarzy zatrzymują wilgoć i inne dobroczynne właściwości serum, ale nie nawilżają skóry. Zamiast tego służą do ochrony Twojej skóry i nadają jej zroszony wygląd. Powinieneś unikać olejków do twarzy, jeśli masz cerę tłustą lub skłonną do trądziku. Olej z dzikiej róży może zmniejszyć produkcję oleju. Dobry balsam powinien zawierać przeciwutleniacze i peptydy. Jeśli nie masz pewności, który olejek do twarzy jest dla Ciebie odpowiedni, zacznij od serum, a następnie nałóż na niego olejek lub krem.

Rodzaj skóry, którą masz, ma również wpływ na to, czego potrzebujesz w kremie do twarzy. Skóra sucha potrzebuje składników nawilżających i odżywczych, takich jak kwas hialuronowy i kwas mlekowy. Ale jeśli masz wrażliwą skórę, poszukaj produktów zawierających aloes, płatki owsiane i masło shea. Te składniki sprawiają, że skóra staje się elastyczna i gładka. Jeśli nie znasz swojego rodzaju skóry kwas salicylowy, skonsultuj się z dermatologiem, aby ustalić, który jest najlepszy dla Twojej skóry.

Powinieneś także wybrać środek oczyszczający, który pasuje do Twojego rodzaju skóry. Ten krok jest niezbędny do usunięcia makijażu i martwego naskórka. Pomaga również usuwać zanieczyszczenia, olej, brud i bakterie z twarzy. Rabach sugeruje użycie środka oczyszczającego po przebudzeniu, ponieważ przygotuje on skórę na inne produkty pielęgnacyjne. Należy również unikać skubania twarzy, ponieważ może to zatykać pory i sprawiać, że wygląda na suchą. Stosowanie środka czyszczącego może również zmniejszyć widoczność trądziku i zapobiec matowieniu skóry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post